Działo się w roku akademickim 2021/2022

Chór WUM w minionym roku akademickim uczestniczył intensywnie w życiu uczelnianym, występując dla swojej Alma Mater aż 18 razy. Hymnami akademickimi, utworami klasycznymi a przede wszystkim rozrywkowymi zespół uświetnił: uroczystości wręczenia dyplomów nowym doktorom i doktorom habilitowanym, uroczystości odnowienia dyplomów po 50 latach na WL, mszę inaugurującą rok akademicki, uroczystą inaugurację, immatrykulacje wydziałowe, szereg uroczystości wręczenia dyplomów absolwentom poszczególnych wydziałów oraz Sesję Noblowską, organizowaną przez WL. Ponadto chór WUM śpiewał też podczas jubileuszu 10-lecia istnienia WLD na WUM i podczas uroczystości nadania przez naszą uczelnię doktoratu Honoris Causa Prof. Marianowi Sanzowi na Zamku Królewskim w Warszawie.

Działo się w roku akademickim 2021/2022