Aktywność chóru na Uniwersytecie w semestrze zimowym

Jak co roku Chór uczestniczył w wielu ważnych wydarzeniach odbywających się na naszej uczelni. Były to między innymi: Msza Inauguracyjna, Inauguracja główna, Immatrykulacje na wszystkich wydziałach - gdzie oprócz hymnnów akademickich wykonywaliśmy również krótkie recitale z repertuarem rozrywkowym, Sesja Noblowska WUM oraz dyplomatoria obu Wydziałów Lekarskich. Podczas uroczystej promocji lekarzy I WL dyplom odebrała wieloletnia prezes naszego chóru - Agata Kudas, której serdecznie gratulujemy. W tym roku przypadał również Jubileusz 90-lecia Wydziału Farmaceutycznego, na którym także mieliśmy przyjemnośc zaśpiewać. Naszą ostatnią aktywnością na uczelni w tym semestrze był koncert wykonany podczas gali "Perspektyw", odbywającej sie na naszym Uniwersytecie.

Msza Święta Inauguracyjna, fot. Michał Teperek, Dział Fotomedyczny WUM
Inauguracja główna, fot. Michał Teperek, Dział Fotomedyczny WUM
Immatrykulacja na Wydziale Farmaceutycznym, fot. Wanda Widomska, Dział Fotomedyczny WUM
Immatrykulacja na I Wydziale Lekarskim, fot. Wanda Widomska, Dział Fotomedyczny WUM