Koncert Kolęd - Uczelnianie Spotkanie Wigilijne

20 grudnia 2011 roku pracownicy i przyjaciele naszej Uczelni spotkali się na tradycyjnym Spotkaniu Wigilijnym.

Wigilijne spotkanie, którego gospodarzem był Rektor prof. Marek Krawczyk rozpoczął koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru.

Gościliśmy m.in. Wicemarszałka Senatu Rzeczypospolitej Polskiej pana Stanisława Karczewskiego, wiceministrów zdrowia: Cezarego Rzemka i Andrzeja Włodarczyka, byłego wiceministra zdrowia, wiceprezesa Naczelnej Izby Lekarskiej Konstantego Radziwiłła, wiceprezesa Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie Krzysztofa Makucha. Obecni byli Rektorzy naszej Uczelni: prof. Bogdan Pruszyński, prof. Jerzy Szczerbań, prof. Tadeusz Tołłoczko, prof. Andrzej Górski.

Na to wyjątkowe spotkanie w roku do Uczelni przybyli również: ks. prof. dr hab. Stanisław Warzeszak – Krajowy Duszpasterz Służby Zdrowia, który przyniósł do Uczelni „światełko betlejemskie”, wielki Przyjaciel naszej medycznej społeczności  ks. Józef Jachimczak, Proboszcz uczelnianej Parafii pw. Opatrzności Bożej ks. kanonik Tadeusz Aleksandrowicz oraz reprezentujący Wielce Błogosławionego Sawę – Prawosławnego Metropolitę Warszawskiego i Całej Polski ks. dr Doroteusz Sawicki i ks. dr Andrzej Baczyński.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego koncertu w GALERII

oraz do posłuchania wykonania kolędy "Zaśpiewam Jezuskowi"